Partnerstwo

Entuzjazm i pełną zgodę na podjęcie współżycia muszą wyrazić obydwie strony. Nie można nikogo zmuszać, nie wolno naciskać. Każda ze stron musi zwyczajnie tego CHCIEĆ. Nie powinniście  mówić swoim partnerkom czy partnerom: Jeśli nie pójdziesz ze mną do łóżka, to cię zostawię… Jeśli mnie kochasz, to mi to udowodnij.

 To jest forma wywierania presji, próba zmuszenia ich do współżycia, szantaż, a ktoś, kto tak stawia sprawę, nie jest warty Waszego uczucia.

W żadnym wypadku nie próbujcie uśpić czujności partnerki czy partnera podając alkohol czy narkotyki!!!

Taki sposób postępowania jest GWAŁTEM i jest karany.

Jeśli zależy Wam na dziewczynie czy chłopaku, a jednocześnie macie określone potrzeby seksualne, spróbujcie o tym ze sobą porozmawiać. Pamiętajcie, że nie każdy w tym samym momencie jest gotowy do rozpoczęcia współżycia i każdy, kto się na nie decyduje, musi to robić z własnej woli!

Pamiętajcie też, że nie wszystko, czego oczekujecie w seksie, musi odpowiadać Waszym partnerkom czy partnerom. Nie wolno robić nic na siłę!

W takim przypadku spróbujcie zastąpić jedne pragnienia innymi.

Czasem trzeba pokonać długą drogę, by do siebie dotrzeć. Warto to zrobić chociażby po to, żeby mieć pewność, iż dokonaliście najlepszego z możliwych wyborów.

 

 

 

Blog jest prowadzony w ramach projektu THE BOND (Więź) realizowanego w Programie ERASMUS +

Jeśli chcesz pomóc nieletnim matkom i wesprzeć inicjatywę budowy domu, w którym będą mogły mieszkać ze swoimi dziećmi zajrzyj na stronę akcji społecznej prowadzonej przez firmę kosmetyczną BANDI i Fundację po DRUGIE.

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa